Польська мова

Навчальний центр Інтерлінгва працює в нашому місті з 1998 року. За цей час ми довели до досконалості методики навчання, зібрали високопрофесійну команду викладачів, розробили та відпрацювали ефективні технології підготовки справжніх знавців польської мови.

Наш досвід дозволяє підібрати оптимальний та продуктивний підхід до мовної підготовки практично всіх бажаючих, незалежно від віку та цілей вивчення мови та гарантувати успішний результат підготовки. З нами Ви досягнете успіху!

Польська мова є одним з пріоритетних напрямків підготовки у Навчальному центрі Інтерлінгва. Ми пропонуємо Вам наступні напрямки підготовки з польськой мови:

  • Польська мова для вступу на бакалаврат та до магістратури в Польщу.
  • Польська мова для учнів 7-9 класів.
  • Курс для дорослих на карту поляка.
  • Розмовний інтенсив.
Розклад занять у найближчих групах

Польська мова для вступу на бакалаврат та до магістратури в Польщу 

Курс мови розрахований на подальший вступ до польських навчальних закладів. Він включає в себе вивчення усіх аспектів володіння мовою: граматику, вільну розмовну, письмо, аудіювання. Після закінчення курсу навчання Ви зможете вільно спілкуватись мовою, без проблем пройти усі процедури вступу до польського навчального закладу, комфортно почувати себе на лекціях. 

Наші спеціалісти не тільки навчать Вас досконало володіти польською мовою, а і підготують Вас до комфортного перебування у Польщі, нададуть необхідних консультацій з процедур вступу, оформлення документів, підбору навчального закладу, питань організації побуту у Польщі. 

Наш навчальний центр успішно співпрацює з найкращими міжнародними організаціями, що організовують процедуру підбору польського навчального закладу, збирання необхідних документів, складання вступних іспитів.

Ми співпрацюємо з більш, ніж 40 найкращими ВНЗ Польщі. На Ваш вибір близько 700 спеціальностей і напрямків підготовки. 

Тривалість курсу: один навчальний рік для 11 класу або студентів коледжу (на бакалаврат у Польщі), 2 роки для 10 класу. Підготовка до магістратури студентів бакалаврів - 1 навчальний рік (півроку у випадку інтенсивного курсу підготовки).

По закінченні курсу підготовки Ви отримаєте офіційний сертифікат рівнів А2-В2, що у багатьох випадках є необхідним документов для всупу у ВНЗ Польщі.

Якщо ви бажаєте навчатись у Європейській країні - приходьте до нас або дзвоніть нам (098 048 22 52, 705 700) і ми допоможемо Вам вирішити всі Ваші питання!

Як нас знайти: Інтерлінгва на карті Хмельницького

Польська мова для учнів 7-9 класів

Курс мови для учнів 7-9 класів розрахований на досконале володіння польською. Після закінчення навчання ми гарантуємо Вам вільне володіння польською мовою в усіх можливих ситуаціях, досконале знання граматики, великий словниковий запас, активне та бездоганне мовлення.

Тривалість курсу для учнів 7-9 класів - від 2 років. Заняття проводяться двічі на тиждень по годині у маленьких групах - 6, 7 учнів.

Наші викладачі мають на меті не розважити учня під час заняття (як це частіше за все відбувається в інших учбових закладах), а у цікавій та захоплюючій формі надати необхідні знання та уміння.

У нашому навчальному центрі є можливість вчасно проконтролювати результати навчання, отримати всю необхідну інформацію стосовно успіхів учня, його особливостей у сприйнятті мови, мотивів та побажань.

У нас викладають досвідчені викладачі з великим досвідом. Ми використовуємо спеціально розроблені методики підготовки, які передбачають активне спілкування та вивчення всіх аспектів володіння мовою. Ваші результати завжди будуть вищі за очікування. 

Ми не розважаємо, ми - навчаємо!

Телефонуйте: 098 048 22 52, 705 700 

Як нас знайти: Інтерлінгва на карті Хмельницького

Польська мова - курс для дорослих

Курс польської мови для дорослих передбачає три напрямку підготовки:

Підготовка до співбесіди на Карту поляка,
Загальний курс польської мови з активним спілкуванням,
Інтенсивний розмовний курс.
Підготовка до співбесіди на Карту поляка. Ви обираєте цей курс, якщо Вам треба пройти співбесіду у консульстві. 

Окрім вивчення мови у курсі докладно розглядаються питання, що піднімаються консулом у процесі співбесіди: традиції та культура Польщі та польського осередка Хмельниччини, релігія, історія Польщі, питання Вашого особистого відношення до традиційних європейських цінностей, Вашого культурно-релігійного оточення.

Наші фахівці проконсультують Вас про особливості спілкування з консулом, як треба поводитись під час співбесіди, на що звернути увагу за для підвищення шансу проходження співбесіди, які документи підготувати для отримання карти поляка, які оптимальні шляхи отримання карти у Вашому випадку.

Загальний курс польської мови передбачає вивчення усіх аспектів мови - граматику, письмо, активне спілкування. Якщо Ви активно спілкуєтесь з поляками, вивчаєте мову для саморозвитку, працевлаштування або на перспективу, цей курс для Вас.

Інтенсивний розмовний курс підійде Вам у тому випадку, якщо Ви збираєтесь у Польщу та обмежені у часу. Спеціальні методики інтенсивної підготовки та найкращі викладачі гарантують Вам володіння розмовною мовою у найкоротші терміни.

Телефонуйте та записуйтесь на навчання! Тел. 098 048 22 52, 705 700.

Як нас знайти: Інтерлінгва на карті Хмельницького

Завантажити розклад занять.

Ми запрошуємо Вас відвідати перше заняття безкоштовно та переконатись, що ми - кращі. Ми піклуємось про якісні знання наших слухачів!

На наших курсах існує чотири рівні володіння мовою:

  • А1 - початковий рівень;
  • А2 - достатній рівень;
  • В1 - високий рівень;
  • В2 - просунутий рівень.

Крім вказаних, Ви також можете пройти підготовку за рівнями С1 і С2.

Кожен рівень підготовки займає орієнтовно 4-6 місяців за умови дворазового відвідування занять на тиждень. Терміни навчання залежать від Ваших завдань:

Побутова розмовна мова - рівень А1 - 4 місяці. Базовий курс для тих, хто обмежується спілкуванням на побутовому рівні.

Вільна розмовна (рівень А2) - 2 - 4 місяця (на базі курсу А1). Ви будете вільно почувати себе як на співбесіді у консула, так і при вирішенні питань вступу у польські навчальні заклади.

До рівнів В1, В2 - досконале володіння - 8-12 місяців. Ви зможете не тільки впевнено вирішувати питання побутового активного спілкування, а і продуктивно вирішувати складні питання виробничо-професійного характеру, вільно почуватися на лекціях, із задоволенням переглядати польські телеканали та читати художню літературу.

Наші викладачі - досвідчені знавці польської мови з великою мовною практикою у Польщі. Окрім дипломів польських ВНЗ та Карти поляка мають значний досвід викладання та консультування з питань вступу та перебування у Польщі. Наши фахівці підтримують тісні зв'язки з консульствами та польськими громадськими організаціями. Вони не тільки навчать вас вільно володіти мовою, а і проконсультують по великому колу питань - від вступу у навчальні заклади до проходження співбесід.

Ми забезпечимо Вас усім необхідним для ефективного вивчення польської мови. Методики: Активне спілкування, аудіо-відео матеріали, інтерактивні технології та ситуативне навчання, зустрічі з носіями мови.

Місце проведення курсів: центральний офіс Свободи 36 (ЦНТЄІ, центр міста), філії у районах Хмельницького -Виставка, Раково, Дубово, Озерна, Південно-захід.

Кількість слухачів у групі - маленькі групи з 5-7 чоловік. Чим вищий рівень групи, тим вона менша.

Після закінчення курсу підготовки Ви отримаєте свідоцтво польською та українською про володіння мовою на відповідному рівні.

Запрошуємо Вас вивчати польську мову разом з нами. Буде дуже цікаво та корисно!

Завантажити розклад занять.

Як нас знайти: Інтерлінгва на карті Хмельницького