Спеціалізовані комп'ютерні курси навчального центру Інтерлінгва.

Навчання розраховане на професійну підготовку у галузі комп'ютерних технологій. У нас Ви можете обрати курс навчання за наступними напрямками:

Для навчання за більшістю з перерахованих напрямків Ви повинні мати базові навички роботи з комп'ютером (Windows, MS Word, Internet). Якщо Ваших знань недостатньо для початку вивчення спеціалізованого курсу, Ви можете пройти курс «Оператор персонального комп'ютера».

Навчальні програми підібрані і скомпоновані таким чином, щоб у нас Ви не тільки отримали всі необхідні для професійної діяльності знання, а й з великим задоволенням і ефективністю працювали за комп'ютерами.

Завантажити розклад занять.

Умови навчання за напрямками «Інформаційні технології»

Оператор персонального комп’ютера.

Курс читається тільки індівідуально. Графік занять підбирається під Ваши можливості, а программа навчання розробляється під Ваши потреби.

Всі заняття є практичними і проводяться за комп’ютерами у безпосередньому спілкуванні з досвідченим викладачем. Це забезпечує реальне здобуття практичних навичок роботи на сучасній комп’ютерній техніці.

Графічний дизайн.

Графічний дизайн - це, перш за все, творчий напрямок діяльності. Ваш креативний потенціал може бути реалізований у вражаючих 3D інтер'єрах або предметах меблів, ефектно оброблених фотографіях, майстерно створених комп'ютерних малюнках або ефектних і грамотних макетах рекламних буклетів і оголошень, поліграфічної продукції.

Різноманітні та перспективні напрями підготовки в області графічного дизайну нашого Навчального Центру дозволять Вам як реалізувати себе професійно, так і задовольнити свої творчі амбіції.

Ви можете обрати для вивчення наступні програми:

Курс Обробка зображень в програмі Adobe Photoshop
Напрямки
  • Творча обробка фотографій
  • Photoshop в поліграфії та рекламі
  • Photoshop для web-дизайну
Курс  3D моделювання та візуалізація
Напрямки
  • 3D моделювання та візуалізація в програмі 3D-Max
  • Архітектурний дизайн в програмі Graphisoft Archicad
  • Моделювання в програмах Autodesk AutoCAD та Kompas
Курс  Графіка в поліграфії та рекламі
Напрямки
  • Композиція і колір в графічному дизайні
  • Верстка і малюнок у програмі Adobe Illustrator
  • Малюнок та макетування у програмі CorelDRAW

Курс розрахований на слухачів, які хотіли працювати у напрямі комп'ютерного дизайну, поліграфії, реклами, створення сайтів. Він буде корисний також і тим, хто цікавиться обробкою фотографій або працює у напрямку web дизайну.

Умови навчання з будь-якого обраного Вами напрямку - однакові. Заняття проводяться в групах по 5-6 чоловік, два рази на тиждень по дві академічні години. Термін навчання - три місяці. Час проведення занять - 17.00 або 18.30, 20.00. За наявності бажаючих працюють і денні групи. Також працюють групи вихідного дня - по суботах з 10.00 до 13.00. Існує інтенсивний варіант курсу підготовки, його тривалість - півтора місяця.

Ви також можете обрати індивідуальну форму навчання. В цьому випадку графіки занять, зміст курсу навчання і темп подачі матеріалу підбираються у відповідності до Ваших побажань та особливостей сприйняття матеріалу..

Web-дизайн.

Курс Web дизайну є одним з найпопулярніших у нашому навчальному центрі. Ви можете не тільки отримати цікаві і перспективні знання та навички, але і відразу ж реалізувати їх у самостійній практичній роботі веб-дизайнера у студії web дизайну або як фрілансер.

Він розрахований на слухачів, яким цікаві сучасні Інтернет технології, які хотіли б отримати перспективну, сучасну та актуальну спеціальність та займатись створенням, розміщенням та адмініструванням Web-сайтів.

Курс включає наступні компоненти: основи HTML, створення Web-сторінок і Інтернет сайтів, створення та супровід сайтів у системах Joomla, Dreamweaver, оптимізацію і просування сайтів. Розробка дизайну сайта, web програмування.

Курс з Web дизайну поділяється на три незалежних модулі - верстка, дизайн, програмування. Ви можете обрати необхідний Вам модуль або засвоїти всі компоненти курсу.

Тривалість підготовки по кожному з компонентів курсу – три місяці. Графік занять - 2 рази на тиждень по 2 акад. години. Початок занять – 17.30, 18.15 або 20.00.

Існує інтенсивний варіант курсу підготовки, його тривалість - півтора місяця.

 Програмування Java, PHP, CSS...

Якщо ви бажаєте створювати програми, ігри, елементи сайтів для різних платформ і операційних систем - цей курс для Вас!

Програміст - одна з найбільш затребуваних спеціальностей в усьому світі і Ви вже зараз можете освоїти цей надзвичайно цікавий напрямок.

Графік занять - 2 рази на тиждень по 2-3 акад. години. Початок занять – 16.00, 17.30 або 19.00. Ви також можете займатися в групах вихідного дня.

Формуються окремі групи учнів і дорослих слухачів. Для учнів курс навчання читаеться за участі фахівців IT центру Хмельницькой філії Донецького університету.

Курс навчання поділено на окремі модулі - від простого до складного. Термін навчання від 3 до 18 місяців (шість тримісячних модулів).

Спеціалізовані курси по 3DMAX, AUTOCAD, Компас та інші.

Читаються індивідуально, в групах по 1-3 слухача, з персонально підібраним графіком занять, із застосуванням комп'ютерної техніки і програмного забеспечення слухачів.

 

 

Наша адреса: Хмельницький, Свободи 36, каб. 708. Тел. 705-700, 098 048 22 52.

Як нас знайти: Інтерлінгва на карті Хмельницького