Індивідуальне навчання

За деякими навчальними курсами можливе індивідуальне навчання. У цьому випадку Ви займаєтеся один на один з викладачем, іноді у межах індивідуального курсу заняття проводяться для 2-3 слухачів у мінігрупі.

Графік занять у випадку індивідуального курсу навчання підбирається у відповідності до Ваших побажань та можливостей наших викладачів.

Як правило, індивідуальне навчання можливе у випадку, якщо Вам необхідні знання у вузькоспеціальній, специфічній області, Ви не маєте можливості притримуватись чіткого графіку відвідування занять або набір в групу за курсом, що Вас цікавить, у даний час не проводиться.

Після закінчення курсу індивідуального навчання Ви отримуєте такий же документ, як і у випадку занять у стандартній групі.

Індивідуальне навчання має свої переваги та недоліки. До плюсів можна віднести: гнучкий графік занять, можливість коригувати зміст курсу у відповідності з Вашими побажаннями; орієнтацію викладача на Ваш темп і специфіку засвоєння матеріалу.

Проте у випадку індивідуального навчання, як правило, подача навчального матеріалу проводиться більш інтенсивними темпами та методами і від Вас потрібна деяка самостійна робота поза навчальної аудиторії (з практичного відпрацювання засвоєної на занятті теми). Також варто відзначити той факт, що деякі слухачі віддають перевагу заняттям в колективі з відповідною атмосферою колективної роботи.

Вартість індивідуального курсу, як правило, на 20 відсотків вище вартості групових форм підготовки, а кількість аудиторних годин менша. Практика показує, що у разі індивідуального навчання стандартний курс в 50 академічних годин (наприклад, курс з вивчення програми Adobe Illustrator) більшість слухачів освоює за 18-20 академічних годин (без урахування бажаної самостійної роботи вдома).

Якщо Ви вирішили обрати індивідуальну форму навчання, зателефонуйте нам, напишіть на електронну адресу  або зайдіть до нас в офіс і ми узгодимо всі деталі Вашої подальшої підготовки.

Ми чекаємо на Вас за адресою: Хмельницький, Свободи 36, кабінет 708.
Телефонуйте: 705-700, 098 048 22 52.
Пишіть: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.