Дистанційна форма навчання

Дистанційна форма навчання дозволяє опанувати необхідну спеціальність та отримати цікаві та корисні знання і уміння не витрачаючи зайвого часу на відвідування навчального закладу та у домашніх комфортних умовах. Якщо Ви мешкаєте за межами міста Хмельницького - така форма навчання для Вас.

У нашому навчальному закладі Ви можете пройти дистанційний курс навчання за наступними професійними напрямками:

Дистанційна форма навчання базується на інноваційних засобах здобуття освіти, які активно розвиваються в умовах глобального впровадження інформаційних технологій та інтернет.

Дистанційна форма навчання є зручною формою у випадку, коли Ви не можете безпосередньо відвідувати очні заняття в аудиторіях. Ви маєте можливість отримати необхідні знання шляхом індивідуальних консультації та практичних занять за допомогою інтернет, та вивчаючи під керівництвом викладача надані нами методичні матеріали. Ви також маєте доступ до відеоматеріалів із записами аудиторних очних занять наших спеціалістів. Отриманий по закінченні документ не відрізняється від того, що видається при очному навчанні.

Процес навчання включає в себе наступні компоненти:

Навчання Ви можете розпочати у будь який момент і проходити його у зручному для Вас режимі та темпі. 

Якщо Ви вирішили скористатись дистанційною формою підготовки, ознайомтеся з інформацією про обраний курс навчання (все, окрім графіків навчання, що стосуються очного курсу) та зателефонуйте на вказані нижче телефони, або напишіть нам на електронну пошту.

Усі технічні та організаційні питання також вирішуються по телефону або за допомогою інтернет.

Подзвоніть або напишіть нам: 098 048 22 52, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.