Дистанційна форма навчання

На період карантину ми проводимо дистанційний курс навчання тільки за напрямками Бухоблік і іноземні мови.

Бухгалтерський облік. Онлайн курс.

Ми пропонуємо Вам online курс підготовки бухгалтерів. Наш курс включає в себе:

Індивідуальний підхід з урахуванням Ваших знань, специфіки роботи і сприйняття матеріалу. Гнучкий і зручний графік занять з викладачем.

Безпосереднє спілкування з професійними бухгалтерами-аудиторами на платформах Skype або Zoom (можливі інші варіанти за Вашим бажанням).

Практичну спрямованість - Ви навчаєтеся у діючих бухгалтерів і засвоюєте курс з урахуванням усіх сьогоднішніх нововведень, законів і нормативів України. Ніякої води або абстрактної теорії. Тільки практика бухобліку. Консультації протягом курсу навчання і після його закінчення.

Інформаційний супровід Вашої роботи після закінчення курсу.

Комплекти необхідних матеріалів і стандартне свідоцтво про закінчення курсу підготовки бухгалтерів. По нашим документам, з моменту заснування Центру професійного навчання Інтерлінгва, працевлаштувалося більше 4000 слухачів.

Курс складається з 20 академічних годин інтерактивних занять з професійним бухгалтером. Вам відправляється комплект необхідних навчальних матеріалів. Після закінчення курсу Ви маєте право на 3 безкоштовні консультації протягом року. Свідоцтво про закінчення курсу ми відправимо Вам будь-яким зручним способом.

Курс можна проходити індивідуально - вартість курсу 5900 гривень. Або в міні групах - вартість навчання 3900 гривень (2900 гривень у випадку очного навчання).

Графік занять підбирається індивідуально.

Перед початком занять Ви можете поспілкуватися з викладачами, уточнити графіки занять, програму навчання, скорегувати зміст курсу у відповідності зі специфікою своїй роботи. Після консультації з викладачем Ви вносите оплату за курс (оплата може вноситися повністю або частинами за Вашим бажанням) і приступаєте до навчання.

Ми також пропонуємо:

online курс підготовки головних бухгалтерів – індивідуально, 20 академ. годин, 6900 гривень курс,

базовий курс для ФОП – індивідуально, 10 академ. годин, 3900 гривень курс,

курс по програмі 1С:Бухгалтерія, 10 академ. годин, 3900 гривень курс.

Бажаємо Вам успіхів у професійній кар'єрі!

 

 Польська мова. Онлайн курс.

Двічи на тиждень по годині, 4-5 слухачів в групі, 490 гривень на місяць. Карта поляка, розмовна мова, сертифікати А1-С2

 

Дистанційна форма навчання дозволяє опанувати необхідну спеціальність та отримати цікаві та корисні знання і уміння не витрачаючи зайвого часу на відвідування навчального закладу та у домашніх комфортних умовах. Якщо Ви мешкаєте за межами міста Хмельницького - така форма навчання для Вас.

У нашому навчальному закладі Ви можете пройти дистанційний курс навчання за наступними професійними напрямками:

  • Дизайн інтер'єрів.
  • Дизайн ландшафту.
  • Бухгалтерський облік.
  • Польська мова.
  • Web-дизайн.

Дистанційна форма навчання базується на інноваційних засобах здобуття освіти, які активно розвиваються в умовах глобального впровадження інформаційних технологій та інтернет.

Дистанційна форма навчання є зручною формою у випадку, коли Ви не можете безпосередньо відвідувати очні заняття в аудиторіях. Ви маєте можливість отримати необхідні знання шляхом індивідуальних консультації та практичних занять за допомогою інтернет, та вивчаючи під керівництвом викладача надані нами методичні матеріали. Ви також маєте доступ до відеоматеріалів із записами аудиторних очних занять наших спеціалістів. Отриманий по закінченні документ не відрізняється від того, що видається при очному навчанні.

Процес навчання включає в себе наступні компоненти:

  • очні семінари, які, зазвичай, відбуваються по вихідних один-два рази на місяць;
  • консультації провідних спеціалістів за допомогою скайпу або інших засобів зв'язку;
  • самостійне виконання практичних завдань відповідно наданих матеріалів;
  • перегляд відео лекційних занять наших спеціалістів;
  • інформаційна підтримка по будь якому питанню з тематики обраного курсу.

Навчання Ви можете розпочати у будь який момент і проходити його у зручному для Вас режимі та темпі. 

Якщо Ви вирішили скористатись дистанційною формою підготовки, ознайомтеся з інформацією про обраний курс навчання (все, окрім графіків навчання, що стосуються очного курсу) та зателефонуйте на вказані нижче телефони, або напишіть нам на електронну пошту.

Усі технічні та організаційні питання також вирішуються по телефону або за допомогою інтернет.

Подзвоніть або напишіть нам: 098 048 22 52, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.