Бухгалтерський облік

Розклад занять.

Навчальний центр “Інтерлінгва” є одним з найбільших навчальних закладів міста, ми готуємо бухгалтерів понад 20 років. За цей період ми підготували більше 1800 професіоналів, які ефективно працюють в організаціях та на підприємствах міста. 

Ми готуємо бухгалтерів для багатьох організацій міста - великих державних та комерційних структур, підприємств сфери торгівлі та послуг. Наш курс також підходить тим підпріємцям, які бажають самостійно вести бухгалтерський та податковий облік.

Наші документи про закінчення курсу підготовки по кваліфікації Бухгалтер з довірою приймають на будь-яких підприємствах Хмельниччини впродовж багатьох років. На даний час ми единий навчальний заклад у Хмельницькому (окрім ВНЗ), що видає стандартні свідоцтва по бухгалтерському обліку.

Розроблена нами програма практичної підготовки дозволяє нашим випускникам працювати на підприємствах будь-яких типів і галузей діяльності.

На вересень 2017 року Інтерлінгва є единою організацією у місті, яка проводить комплексну підготовку бухгалтерів: в курс підготовки входять бухгалтерський і податковий облік, звітність, 1С:бухгалтерія. Наша стабільна праця є свідченням якості наших послуг та довіри хмельничан. 

Нас виділяють наступні переваги:
  • маленькі групи, 8-9 чоловік у звичайних групах і 4-5 у групах інтенсивного навчання;
  • високопрофесійні викладачі практики - у нас працюють тільки головні бухгалтера-аудитори;
  • гармонійне поєднання традиційних і інноваційних методик навчання;
  • сучасне технічне забезпечення та програми, що постійно оновлюються;
  • безкоштовні консультації з усіх прослуханих курсів навчання;
  • свідоцтво про закінчення курсу навчання, яке 20 років визнається всіма організаціями нашого міста.

Курс бухгалтерського обліку триває 3 місяця, також працюють групи інтенсивного навчання, у яких підготовка бухгалтерів ведеться протягом 1,5-2 місяців. Заняття проводяться два-три рази на тиждень у ранковий або вечірній час (9.00, 11.00, 17.00, або 18.30), тривалість заняття дві академічних години. 

В курс підготовки бухгалтерів входить все необхідне для самостійного та грамотного ведення бухгалтерського обліку, у тому числі податковий облік, звітність, ПДВ, відповідно усіх змін у законодавстві на момент проходження курсу. У курсі детально вивчається робота з програмою 1С:Бухгалтерія.

Наш курс навчання інформаційно підтримується найавторітетнішим періодичним виданням України - всеукраінської газетою Бухгалтерський облік, яка неодноразово відмічала грамотами та подяками високий рівень підготовки у нашому навчальному центрі.

Курс навчання має практичний характер з максимальним змістом актуальних бухгалтерських задач та орієнтований на сучасні стандарти бухгалтерського обліку з постійним оновленням змісту навчання відповідно змінам у законодавстві та нормативах.

Викладання навчального матеріалу ведеться виключно практикуючими бухгалтерами - аудиторами з досвідом викладацької діяльності. Головна ціль підготовки - навчити та проконтролювати вміння слухачів самостійно вести бухгалтерський облік у різних галузях господарства для юридичних осіб або фізичних осіб підприємців.

Курс навчання розрахований на три категорії слухачів: тих, хто не має початкових знань з бухгалтерського обліку та вивчає його з "нуля";  бухгалтерів-практиків, які відчувають недоліки та прогалини у власних знаннях; тих, хто має відповідні дипломи про освіту (наприклад, "Облік та аудит") та не має досвіду практичного ведення бухгалтерського обліку (на жаль, специфіка підготовки бухгалтерів у вищих навчальних закладах фактично не відповідає сучасним вимогам практики бух. обліку).

Відповідно до категорії слухачів ми підбираємо та реалізуємо навчальні програми та методики підготовки.

Запрошуємо Вас опанувати сучасну та перспективну професію Бухгалтера разом з Інтерлінгвою.

Ми були першими, ми залишаємось кращими!


Завантажити розклад занять.

Приходьте до нас: Хмельницький, Свободи 36 (ЦНТЄІ), каб. 708.
Як нас знайти: Інтерлінгва на карті Хмельницького.
Телефонуйте нам: 705-700, 098 048 22 52.

НАШ ДОСВІД ГАРАНТУЄ ВАМ ЯКІСНІ ЗНАННЯ!