Англійська мова

Розклад занять у найближчих групах

Якщо Ви маєте бажання вивчати англійську мову, Ви обираєте один з наступних напрямків підготовки:

  • Перекладач-референт/Базовий курс (рівні від Elementary до Advanced).
  • Поглиблений курс для школярів.
  • Інтенсивний розмовний курс.
  • Підготовка до іспитів TOEFL, FCE, сертифікати від А1 до С2.
  • Підготовка до ЗНО та вступу до магістратури.

Перекладач-референт/Базовий курс

Курс по підготовці перекладачів є найбільш виваженим та збалансованим за змістом та співвідношенням активних форм підготовки. Тому цей курс обирають також ті слухачі, яким треба покращити усі аспекти володіння англійською незалежно від кінцевих цілей вивчення мови. 

У процесі навчання використовуються сучасні інтерактивні методики з елементами ігрових технологій. Курс розрахований на комплексне вивчення англійської мови: граматики, фонетики, лексики. Особлива увага приділяється активному спілкуванню. На старших семестрах в програму навчання вводиться бізнес-курс спілкування діловою англійською.

Навчання проводиться з використанням найбільш сучасних підручників видавництв Oxford University Press, Express Publishing, Macmillan. Використовуються сучасні аудіо, відео і комп'ютерні матеріали.

Термін навчання залежить від Ваших особистих потреб та бажаних результатів і становить від 4 місяців до 2 з половиною років. Навчання проводиться по семестрах-рівнях, всього існує 5 рівнів підготовки - від Elementary до Advance (А1-С2 за європейською системою). Тривалість одного семестру - 4,5 місяця.

Заняття проводяться два рази на тиждень по дві академічні години або два рази по три академічні години (у групах інтенсивного навчання) в ранковий або вечірній час. Слухачі займаються в маленьких групах по 5-6 чоловік. Групи діляться за початковим рівнем знань та за віком.

Ефективність навчання забезпечується високою кваліфікацією викладачів, які мають не тільки великий досвід викладання у вищих навчальних закладах, але й досвід роботи з носіями мови.

Зателефонуйте нам або завантажте розклад занять найближчих груп: 098 048 22 52, 705 700. Розклад.

Інтенсивний курс

Інтенсивний курс відрізняється від інших методикою подачі матеріалу, яка враховує необхідність прискореного засвоєння навичок активного спілкування з вивченням необхідної граматичної бази.

Навчальні групи складаються з 3-4 осіб. Повний курс навчання розрахований на три або шість місяців. Заняття проводяться два рази на тиждень по три академічні години у вечірній час.

Англійська для учнів середніх та старших класів

У курсі англійської мови для учнів особлива увага приділяється ліквідації недоліків шкільної програми та подальшому поглибленому вивченню мови. Для школярів старших класів викладаються матеріали, що необхідні для вступу до вищих навчальних закладів та складання тестів ЗНО.

Групи по 6-7 чоловік розподіляються залежно від початкового рівня знань і класу. Програма навчання включає розширений і поглиблений курс з елементами вузівської програми і матеріалами ЗНО.

Невеличкі групи дозволяють застосувати індивідуальний підхід у навчанні - ми орієнтуємось на особливості сприйняття матеріалу кожним учнем.

Термін навчання залежить від початкового рівня знань. Заняття проводяться два рази на тиждень по півтори академічні години в денний або вечірній час. Початок занять о 16:00, 17.00 і 18:00.

Наша головна ціль - навчити. Більшість інших курсів іноземних мов розраховано на розважання учня впродовж заняття. Засвоєння мови є другорядним завданням. У цьому випадку учень із задоволенням відвідує заняття, а батьки дивуються, чому шкільні оцінки не покращуються, а ЗНО складається з мінімальним результатом. У Інтерлінгві принципово інша позиція: оволодіння мовою є головною ціллю навчання, а методики підібрано таким чином, що засвоєння мови проходить природно та у невимушеній атмосфері. Результат ми гарантуємо. Ми не розважаємо - ми навчаємо.

Наші викладачі мають великий досвід викладання мови. Багаторічна практика дозволила досягти відмінних результатів у підготовці школярів.

У нашому навчальному центрі Ви також можете поєднати вивчення англійської і польської мови. У цьому випадку Вам гарантовані знижки на навчання.

Зателефонуйте нам або завантажте розклад занять найближчих груп: 098 048 22 52, 705 700. Розклад.

Як нас знайти: Інтерлінгва на карті Хмельницького

Спеціалізовані групи з підготовки до вступу до магістратури

У нашому навчальному центрі існує спеціалізований курс з підготовки до іспитів у магістратуру. Зазвичай, такий курс відвідують студенти другого або третього курсу бакалаврату.

Методика враховує усі необхідні матеріали, що необхідні для складання іспиту. У групах підготовки до магістратури заняття проводять кращі викладачі ВНЗ Хмельницького, тобто ті самі спеціалісти, які, зазвичай, і приймають участь у проведенні екзаменів, дуже добре розуміють потреби студента та мають можливість підготувати нашого слухача на належному рівні.

Інтерлінгва також проводить підготовку студентів до вступу у магістратуру ВНЗ Польщі. У цьому випадку ми не тільки надаємо необхідну мовну підготовку (польська), але і проконсультуємо з питань вибору навчального закладу, складання іспитів, процедури вступу. Інтерлінгва співпрацює з більше, ніж 40 ВНЗ Польщі і допомагає вирішувати усі організаційні питання вступу.

Зателефонуйте нам або завантажте розклад занять найближчих груп: 098 048 22 52, 705 700. Розклад.

Як нас знайти: Інтерлінгва на карті Хмельницького