Актуальні питання

1. Який розмір груп?
Наш принцип – індивідуальний підхід, тому ми формуємо маленькі групи, які дозволяють викладачеві попрацювати безпосередньо з кожним нашим студентом. Звичайною для нас є ситуація, коли у групі навчається 4-6 слухачів.

2. Який курс навчання обрати - індивідуальний або стандартний?
Кожен варіант має свої переваги. Якщо ви вивчаєте, наприклад, мову, навчання у маленьких групах має перевагу – навички активного спілкування формуються ефективніше. Але індивідуальне навчання дає можливість підігнати розклад під Ваші потреби та врахувати індивідуальні риси Вашої особистості.

3. Хто наші викладачі?
Головна перевага наших викладачів – практичний досвід, у нас викладають професіонали-практики у своєї галузі. Враховуючи також багаторічну педагогічну практику наших викладачів, ми можемо гарантувати професійне надання сучасних знань та практичних навичок. Спробуйте та переконайтеся.

4. Можлива зміна графіку навчання?
Так. У нас великій навчальний центр і кількість груп навчання за кожним напрямком дозволяє, у разі необхідності, перейти у групу, яка відповідає Вашим можливостям стосовно графіка навчання.

5. Чи існують безкоштовні пробні заняття?
Безкоштовні пробні заняття існують завжди. На момент початку занять ми не вимагаємо від наших слухачів обов’язкової сплати курсу навчання. Ви маєте можливість оцінити якість підготовки у нашому Центрі і прийняти рішення стосовно подальшого відвідування занять. 

6. Яки у вас переваги?
Перш за все - багато років досвіду у навчанні. Висококваліфікований і стабільний викладацький колектив. Індивідуальний підхід до кожного. Стабільні і оптимальні ціни. Забезпечення всім необхідним для навчання матеріалом. Цікаві і сучасні методики та технології підготовки. Гарантований результат за умови Вашого серйозного відношення до навчання. Приходьте і переконайтеся.

7. Чому така низька ціна? Ціна може помінятися?
У нас великій, багатопрофільний навчальний заклад, що дозволяє за рахунок загальної кількості наших слухачів підтримувати оптимальні ціни на навчання, у той же час не економлячи на зарплаті викладачів та якості підготовки. Ціни можуть незначно змінюватись, але тільки у впродовж багато строкових курсів навчання (більше року).

8. Як записатись на навчання?
Достатньо подзвонити на наші номери або завітати у наш офіс – ми завжди Вам раді. Телефонуйте: (0382) 705-700, 787-444, 720-142, 098-048-22-52

9. Як обрати курс навчання?
Існує два головних принципу підбору курсу навчання: або Вас цікавить цей напрям підготовки, або Ви маєте намір практичного застосування отриманих знань та навичок.

10. Що Ви видаєте по закінченні курсу навчання?
По більшості напрямків ми видаємо свідоцтво з зазначенням переліку прослуханих предметів, кількості годин та результатами кваліфікаційного іспиту.

11. Я можу перервати курс навчання?
Так, ви можете тимчасово призупинити або перервати курс навчання у випадку зміни Ваших особистих обставин або просто за бажанням. Ми завжди будемо раді зарахувати Вас на продовження перерваного курсу.

12. Чи існує система знижок?
Так, у разі реєстрації на інший курс навчання (тобто, якщо Ви вже навчалися у нас раніше) Ви автоматично отримуєте знижку у 20% від загальної вартості курсу. Також існують літні та групові (корпоративні) знижки.

13. Як визначити мій початковий рівень?
У більшості випадків для цього достатньо поспілкуватися з викладачем або просто відвідати заняття.

14. Де проводиться навчання?
Практично по всім курсам навчання проводиться у корпусі Центру Наукової Інформації та Інновацій (колишній ЦНТЕІ). У разі корпоративних курсів навчання можливо у інших районах міста. Інтерлінгва на карті міста.

15. Які методики ви використовуєте?
У процесі підготовки ми надаємо перевагу практичним навичкам та вмінням, тому наші методики розраховані на формування ефективного комплексу професійних компетенції, які розраховані на Вашу самостійну, ефективну роботу у обраному напрямку по закінченні курсу підготовки.

16.Ви сприяєте працевлаштуванню?
У наш навчальний центр надходять заявки на спеціалістів від підприємств та організацій міста. Але кількість таких заявок менша за кількість наших випускників. Перш за все, ми надаємо сучасні практичні навички та знання з актуальних професійних напрямків, спираючись на які, більшість наших випускників не тільки має можливість працевлаштування, але і самостійно організовує свою подальшу професійну кар’єру.

17. По закінченні проводяться екзамени?
По деяким професійним напрямкам - так. Але наші викладачі можуть гарантувати Вам відповідні знання за умови Вашої вмотивованості до навчання.

18. Коли починається навчання?
Графіки початку занять можна дізнатись із розкладу: завантажити.